22.1. - turnaj v Sokolově a Halová liga v Budějovicích

11.01.2017 11:58

Příští týden už se vrátíme do koloběhu tréninků a ani víkend nebude úplně výjimkou. V neděli 22. ledna nás čekají hned dvě akce souběžně.

Turnaj FK Baník Sokolov

Část týmu vyrazí do Sokolova, kde domácí Baník pořádá halový turnaj. V hale ISŠTE na kluky čeká 7 utkání po 12 minutách. A soupeři ? Určitě zajímaví, posuďte sami : domácí Baník Sokolov, Hvězda Cheb, FK Tachov, Slavoj Kynšperk, Jiskra Aš, FC Cheb a plzeňský Sokol Košutka ..

Halová zimní liga, České Budějovice

Třetí dějství budějovické Zimní ligy je posledním ze "základní části". Po dvou prvních turnajích se kluci drží v horní polovině dlouhodobé tabulky a tak poslední tři utkání mohou hodně pomoct tomu, aby poslední dva turnaje Ligy byly odehrány ve finálové skupině. Čekají nás tedy tradičně tři utkání po 2x15 minutách a utkáme se s celky Junioru Strakonice, FC Písek a českobudějovického SKP.