Halová zimní liga SK Dynamo České Budějovice

18.11.2016 06:05

V sobotu startuje tradiční zimní akce, které se přípravkové výběry FC Viktoria Plzeň pravidelně účastní, Halová zimní liga SK Dynamo České Budějovice. Tak jako tradičně, obsazujeme turnaj, určený vyšší věkové kategorii, tedy pro ročník 2007. A co nás čeká ?

Od listopadu do března absolvujeme celkem 5 turnajů, první tři rozhodnou o naší účasti v "horní nebo dolní" části turnaje pro závěrečné turnaje v únoru a březnu. Hrát se bude systmem 5+1, utkání se hraje 2x 15 minut a na každém turnaji kluci odehrají 3 zápasy. Tuto sobotu ná čekají utkání s celky Suchdola nad Lužnicí, Jindřichova Hradce a Veselí nad Lužnicí, 17.prosince pak týmy TJ Hradiště, Jiskra Třeboňa  domácí SK Dynamo (r. 08). V lednu, konkrétně 22.1., odehrajeme zápasy proti zbývajícím soupeřům, tzn. FC Písek, Junior Strakonice a SKP České Budějovice . Další dva turnaje, 11.2. a 5.3. budou "finálovými.

Máme se na co těšit, prostředí v areálu na Složišti dobře známe, konfrotnace s regionálními jihočeskými kluby je pro nás určitě zajímavá, takže ... v sobotu v "Budějkách nashle" ...