Hokejová bitva a dobývání Tábora

25.04.2016 19:50

V pátek večer jsme vyměnili kopačky za brusle a na zimním stadionu v Třemošné ukázali, že se ani zamrzlých louží nebojíme. K vidění zde byl vskutku zajímavý a napínavý zápas v němž se střelcům dlouho nedařilo prostřelit "brankáře". Nakonec se přece jenom promrzlý divák dočkal mírného zahřátí. Legrace to byla obrovská a nejen děti se skvěle bavily. Na NHL už to asi nebude, ale přežili jsme..

Po náročném pátku, jsme si ani pořádně neodpočinuli a v časných ranních hodinách jsme vyrazili vstříc městu Táboru. Miniturnaj, na kterém jsme se dvakrát utkali s týmy Českých Budějovic, Písku a Táborska, byl velmi pěknou konfrontací, ve které jsme určitě nepropadli. K vidění byly parádní kombinace, kterým nechyběli povedené kličky a často ani přesné zakončení. S každým zápasem jsme zlepšovali naši hru a rozvíjeli naše fotbalové dovednosti. Našim soupeřům jsme ukázali, že se ani v Táboře neztratíme..