"Zavedli" jsme hvězdy "římských Vlků"

16.09.2016 06:21

Na včerejší večer kluci asi jen tak nezapomenou. Jsou to sice již zkušení "zavaděči", ale jít na trávník vyprodaného stadionu za zvuku hymny Evropské ligy a vedle sebe mít takové hráče jakou jsou Roman Hubník, Manolas, Petr Bolek, Nainggolan, Honza Kopic, Iturbe, David Limberský, Perotti, Michal Ďuriš, El Shaarawwy, Marek Bakoš, Paredes nebo Toáš Hořava, na to se nezapomíná !!! Takový zážitek si z fotbalu může odnést jen malinkatý zlomek kluků v České republice, v Evropě nebo vlastně na světě vůbec.

Své role se kluci chopili s vervou a zvládli, nerozhodilo je ani více než 10 tisíc diváků, čekajících v Doosan Aréně, prostě zážitek. Z tribuny jsme pak společně sledovali krásný zápas, ve kterém se "červenomodří" rozhodně neztratili a hvězdným "římanům" byli více než vyrovnaným soupeřům. Navíc, v samotném závěru se na hřišti objevil a i (zřejmě) hvězda největší, pan Fotbalista, Francesco Totti. A ač soupeř, vítal ho bouřlivý potlesk celého stadionu ..., prostě zážitek !!!