´"Mistráky" i Miniliga ... každý zápas je důležitý

08.04.2017 22:33

Během tohoto týdne jme odehráli další dvě utkání v rámci soutěží OFS Plzeň-město, ale i další turnaj v rámci Miniligy. 

V pondělí kluci odehráli utkání přeboru mladších přípravek "6+1" na hřišti TJ Prazdroj a v úterý, v Luční ulici, utkání se Slavií Vejprnice v rámci přeboru starších přípravek "5+1". V obou utkáních kluci dominovali, nastříleli spoustu branek, ale hlavně měli možnost si vyzkoušet spoustu herních dovedností, variant, kliček. V tom, kromě udržení pozornosti a koncentrace po dobu celého, nebo alespoň větší části hrací doby, shledáváme největší přínos takovýchto utkání. 

Dnešní turnaj v rámci Miniligy přivedl do Luční ulice týmy Bohemians 1905, FK Mladá Boleslav a 1.FK Příbram. Po pomalejším rozjezdu kluci z obou týmů, které hájili naše barvy, odehráli hned několik výborných utkání. Především měření sil s "Bolkou" a pražskými "klokany" ukázala jak náročný umí být "trpasličí" fotbal. Kluci bojovali, rvali se o každý míč, ale dokázali prodat i svoje fotbalové dovednosti. Ty nakonec rozhodly o tom, že míče z našich kopaček, ale i po našich hlavičkách, rozvlnily soupeřovu síť více než 80x.

Kluci si mákli a my jsme si na jejich výkonech našli celou řadu pozitiv, ale objevili jsme i nedostatky a na ty se zaměříme. Kluci, dobrá práce.