26.-30.8. 2015 - soustředění, areál Chvojkovský mlýn

03.07.2015 09:51

Poslední týden prázdnin (zní to hrozně, na začátku července, že ano) bude ve znamení soustředění. V úterý ještě potrénujeme v Luční ulici, ale ve středu, 26. srpna, okolo 15 hodiny se již všichni sejdeme v areálu ve Chvojkovském mlýně (více o areálu zde).

Co nás čeká ? Stihneme 8 tréninků, během nichž budeme pracovat na individuálních dovednostech kluků, uděláme si vstupní dovednostní i fyzické testy, zahrajeme si "Ligu mistrů", ale třeba i Activity, kvízy, užijeme si spoustu legrace. V areálu je k dispozici i bazén, takže, pokud počasí dovolí, využijeme ho k regeneraci.

Spát budeme v chatkách, proto kluci musí mít sebou spacák (!!!), další vybavení je, víceméně, klasické : tréninkové věci (2x-3x, včetně termoprádla, šusťáků), kopačky, chrániče, láhev na pití, hygienické potřeby, oblečení na volný čas, otevřené přezůvky, boty na běh, pyžamo. K naší výbavě patří i karty, plyšák, společenské hry. Mobil, tablet ani PSP a další podobné technické vymoženosti není nutné (a asi ani vhodné) klukům dávat. Vybavte kluky, prosím, menší zásobou "dobrůtek", které na začátku vybereme a budeme je postupně, podle zásluh, rozdávat. Zároveň bychom vás požádali o balíky vody bez příchutě, kterými budeme doplňovat pitný režim, který bude k dispozici.

Další detaily probereme na naší schůzce v Luční ulici.