53 nastřílených branek v Berouně ..

31.08.2015 06:31

Máme za sebou další parádní turnaj. Tentokrát jsme měřili síly se soupeři z bližšího okolí, přesto nešlo o týmy z našeho regionu. Turnaje "Na ostrově", pořádaného klubem Český Lev-Union Beroun se účastnili především celky ze středočeského a severočeského kraje.

Jak zhodnotit naše vystoupení ? 8 zápasů, 6x velká spokojenost, 1x jsme se dokázali poprat sami se sebou a v jednom případě jsme podlehli atmosféře a asi trošku i sebeuspokojení. Kluci ukázali, že fotbal hrát umí, předvedli celou řadu krásných fotbalových kousků, akcí, dali spoustu krásných gólů a dovolíme si tvrdit, že herně patřili, jednoznačně, k tomu nejlepšímu, co bylo na turnaji k vidění. Znovu se nám, ale hlavně klukům, potvrdilo, že pokud vnímají to, co se jim snažíme vštěpovat do hlavinek, pokud to dokáží přenést na hřiště, stávají se z nich lepší fotbalisté. Používání "hotvátovek", ale i jiných kliček ("Škorpíkova nejmarofka" byla exklusivní), využívání celého prostoru hřiště, přihrávka lépe postavenému spoluhráči, správné přebírání a vedení míče, zakončení správným způsobem ..., to všechno kluci dokázali do hry zapojit a publiku předvést.

Mimochodem, publikum .., díky našemu "kotli" to na stadionu opravdu vřelo, parádní atmosféra, moc děkujeme ...