Bez boje se nevzdáváme..

15.03.2016 00:02

Devatenáct kluků a tři týmy?? Není to málo?? Jak se ukázalo, není...

Dva týmy na turnaji v Benešově a jeden na závěrečném kole zimní halové ligy v Českých Budějovicích zároveň. Tak byly rozdány karty na sobotní den. K tomu pár omluvenek a dvě těžké hlavy s nasazením hráčů. Tímto způsobem by se dala jednosuše shrnout situace po pátečním tréninku.

Sobotní vyhlídky nebyly dobré, přesto jsme se rozhodli žádnou akci nerušit a vyrazit i s menším počtem hráčů, než jsme zvyklí. V Benešově jsme hned v prvním duelu svedli bratrovražedný souboj červená Vikotria vs. bílá Viktoria. V napínavém utkání byla o malý kousíček štěstíčka - jak by pravil klasik, uspěšnější bílá. aA jak se ukázalo později, i v celém turnaji. Kluci z bílého týmu zvládli těžké zápasy s Benešovem i Vlašimí a v posledním zápase je čekal soupeř, který stejně jako oni, v turnaji neprohrál. Kdo čekal vyrovnaný zápas, byl po prvních třech minutách nejspíš velmi překvapen. Kluci na soupeře vlítli a v zápase zcela jasně dominovali. Zlaté placky na krku byly podloženy velmi pěknými individuálními a celkově velmi dobrým týmovým výkonem. Ani kluci z červeného týmu, posilněni dvěma kluky z U-7 se v turnaji neztratili. Nejen bojovností, jak dokazuje i Foto týdne, ale také parádními kličkami. V poslední zápase sahali po 3. místě. Šestkrát dokázali soupeře dotáhnout, posedmé už bohužel ne. Skóre úžasného zápasu 6:7!! Malou náplastí na rozbité koleno byla cena pro nejlepšího hráče turnaje, kterou si skvělým výkonem zasloužil Adam Novák.

Jak v Benešově, tak i v Budějovicích podali kluci výborný výkon. Opět nastupovali proti soupeřům o rok dříve narozeným. Toho se však už nezalekli a ve všech čtyřech zápasech byli jasně lepším týmem. Škoda jen, že až na posledním setkání v rámci ZHL...

VELKÁ POCHVALA patří všem hráčům, kteří o víkendu nastoupili, a také poděkování klukům z U7, kteří nám neodmítli přijít pomoc.