Březen ... rozjíždí se Miniliga i městské přebory

13.03.2017 05:52

V březnu odehrajeme nejen první turnaje Miniligy (19. a 26.3.), ale i první "mistráky" v rámci soutěží OFS Plzeň-město, tedy městských přeborů mladších (6+1) a starších (5+1) přípravek.

Co nás tedy čeká ? 

V neděli 19.3. zavítáme do areálu tréninkového centra českobudějovického Dynama, abychom zde v nafukovací hale, na "umělce" odehráli první turnaj Miniligy. Oproti podzimu nastala jedna změna, bude se hrát v "systému 2x 5+1", tedy dvě hřiště, dva týmy, každý 5+1. Kromě domácích se naše dva týmy utkají i s celky pražské Dukly a 1. FK Příbram. Začátek turnaje je plánován na brzkou 8 hodinu, s tím si ale poradíme .. 

Ve čtvrtek 23.3. odehrají kluci první utkání v rámci Městského přeboru starších přípravek, od 16:30 zavítáme na hřiště FC Chotíkov.

26.3. pak vyrazíme k dalšímu turnaji Miniligy do Jablonce. Zde nás čekají dvojutkání s domácícmi a FK Mladá Boleslav, o čtvrtém týmu se v tuto chíli jedná.

Před odjezdem na soustředění nás 28.3. čeká první "dvojboj" v rámci městských přeborů, tedy utkání přeboru starších a mladších přípravek hraní souběžně. Část týmu vyrazí do Lhoty odehrát utkání  přeboru mladších přípravek 6+1 (16:30), druhá část týmu v Luční ulici přivítá v přeboru starších přípravek celek SSC Bolevec (17:30).

A ve středu už vyrazíme "směr Chvojkovský mlýn" kde nás čekají čtyři dny plné fotbalu a zábavy !!!