Grassroots Leader Certifikát

13.06.2017 07:17

Dnes se obracíme víceméně jen na vás, rodiče. Možná jste si všimli nového "obrázku" na pravém okraji titulní strany. O co jde ? Dovolíme si použít oficiální text ze stránek FAČR :

Fotbalová asociace České republiky si velmi váží Vaší energie a času, který věnujete našim nejmenším fotbalistům. Rádi bychom Vám v této nelehké práci podali pomocnou ruku, a proto Vám nabízíme základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.

V rámci této online licence naleznete základní tématické celky, které by měl každý začínající trenér znát. Vše je připraveno v co nejstručnější formě, ale zároveň v souvislostech, které jsou pro správnou výchovu velmi důležité. Nejde jen o organizaci tréninku, ale třeba i to, jak s dětmi mluvit a jak se k nim chovat, nebo jak jejich rodičům pomoci nastavovat správnou životosprávu, co si vzít k pití, jaké mít kopačky a jak dětem komplexně pomáhat v jejich sportovní radosti. Záměrně neříkáme pouze „fotbalové radosti“, protože v těchto úvodních letech je velmi důležité, aby se děti nezaměřovaly pouze na jeden sport, ale aby měly různorodé a pestré zážitky a dovednosti.

Věříme, že Vaše první trenérská licence Grassroots leader poslouží i k Vašemu osobnímu rozvoji a pomůže zkvalitnit trenérskou práci u dětí. Přejeme Vám při získávání licence hodně štěstí a příjemně strávených chvil, které mají smysl.

Fotbalová asociace České republiky

K vyplnění testu a získání certifikátu stačí prokliknout přes obrázek na úvodní straně, zaregistrovat se  a pak už budete potřebovat chvíli času, trpělivosti a můžete začít. 

Schválně, kdo se bude moct pochlubit certifikátem ?