Halový dvojboj (4.2 Most, 5.2. Plzeň) a další díl Halové zimní ligy (11.2 Č. Budějovice)

26.01.2017 05:46

I v únoru pokračujeme v účasti na halových turnajích, čekají nás akce v Mostě, domácí v Plzni a v Českých Budějovicích.

V sobotu 4. února vyrazíme na tradiční klání do Mostu, kde v městské sportovní hale odehrajeme 5 utkání proti regionálním týmům, včetně domácícho MFK, Ústí nad Labem a FK Teplice. Systémem "každý s každým" tak odehrajeme minimálně 5 zajímavých utkání.

O den později, v neděli 5. února, pořádáme v hale na Slovanech náš halový turnaj za účasti týmů SK Slavia Praha, MFK Most, Ústí nad Labem, SK Dynamo České Budějovice, Baníku Sokolov, SK Petřín nebo 1. FC Karlovy Vary. Výkop prvního zápasu je naplánován na 8. hodinu a závěr turnaje bude cca. v 15:30. Čeká nás 7 kvalitních utkání, máme se na co těšit.

Poslední akcí před jarními prázdninami bude další díl seriálu s názvem "Halová zimní liga" v Českých Budějovicích. V základní části kluci, díky výkonům v předchozích třech turnajích, obsadili celkové 3. místo a vybojovali si tak účast ve finálové skupině o 1. - 5. místo, kam se kromě našich svěřenců probojovali také celky Veselí nad Lužnicí, Jiskry Třeboň, Junioru Strakonice a Suchdolu. Čeká nás tak opět náročná a přínosná konfrontace se staršími soupeři.