"Jedenáctka mistrů"

02.07.2015 06:58

Jak by se Vám líbil tým, v jehož brance by vládl Manuel Neuer, v obraně by vedle sebe válčili John Terry a třeba Gerard Piqué, přesnými kombinacemi by soupeře rozebírali Neymar, Pogba a Messi a smrtícími pasy by zásobovali na hrotu operujícího Luise Suaréze ? Ne, nejde o jedenáctku navolenou ovladačem na "Fifě". Do sestavení této jedenáctky se pustil fotbalový server Caughtoffside.com, který nejvíce vsadil na borce Barcelony a Chelsea. Naopak bez jediného zástupce se musel obejít mistr Francie Paris St. Germain. Zlatan by (zde) seděl na lavičce .. a nebyl by sám ..

Přední evropské soutěže mají dobojováno a nejlepší týmy oslavují mistrovské tituly. Jak by vypadala ideální jedenáctka složená zcela výhradně z hráčů, kteří letos zvedli nad hlavu trofej pro vítěze ligy? Je z čeho vybírat, přesněji řečeno z hvězd Chelsea, Barcelony, Bayernu, Juventusu a pařížského PSG !

Místo v brance patří suverénně nejlepšímu současnému gólmanovi Manuelu Neuerovi z Bayernu, jenž by měl před sebou spoluhráče a kapitána týmu Philippa Lahma. Vedle něj by se pak postavila opora Chelsea John Terry a duo z Barcelony Gerard Piqué - Jordi Alba.
Italský Juventus Turín se sice probojoval do finále Ligy mistrů a Serii A ovládl s jasným náskokem, v ideální sestavě se mu ovšem objevil pouze jeden zástupce, kterým je talentovaný středopolař Paul Pogba. Vedle něj by se postavil Nemanja Matič z Chelsea, jenž za sebou má rovněž výtečnou sezonu.
Na pravé křídlo nemůže být lepší alternativy než argentinský ofenzivní klenot Barcelony Lionel Messi, na opačné straně by pak měl řádit jeho spoluhráč Neymar. Mezi nimi by pod hrotem měl přesné míče rozdávat Eden Hazard z Chelsea a jediným klasickým útočníkem by byl Luis Suárez rovněž z Barcelony.
Mistrovská jedenáctka: Neuer (Bayern) - Lahm (Bayern), Terry (Cheslea), Pique, Alba (oba Barcelona) - Matič (Chelsea), Pogba (Juventus) - Messi (Barcelona), Hazard (Chelsea), Neymar (Barcelona) - Suárez (Barcelona).

Co vy na to ? Jaká by byla ta vaše "jedenáctka mistrů" ?