Medailová neděle ..

07.09.2015 15:02

.. to byly žně .. Neděle se nesla ve znamení fotbalu, medailí i individuálních ocenění na obou trunajích, kterých se kluci účastnili.

V Rokycanech odehrála část týmu turnaj O pohár starosty města Rokycany, určený pro mladší přípravku, tzn., utkávali se i s kluky o rok staršími. 32 nastřílených branek a jediná porážka nakonec znamenaly celkové druhé místo, které se určitě dá považovat za úspěch. Turnaj obsazený regionálními celky nám ukázal, že jsme schopni se jednozančně měřit i se staršímu soupeři a pokud kluci do fotbalu zapojí kromě svých dovedností i srdce, mohou trápit i vyspělejší celky, jakými byli například domácí Kohouti ročníku 2007. Velkou pochvalu určitě zaslouží celý tým, ale vyzdvihneme hlavně nejlepšího hráče turnaje Matěje Hacaperku.

Druhý turnaj se odehrál v Benátkách nad Jizerou, kde v konkurenci 20 celků z celé repubky, včetně pražské Sparty, FK Mladá Boleslav nebo Baníku Most, dokázali naši svěřenci nastřílet 34 branek a neprohráli jediné utkání. Při závěrečném vyhlášení tak jméno našeho klubu zaznělo jako poslední : "Na prvním místě se umístil tým FC Viktoria Plzeň" .. Fanoušci kluky odměnili mohutným potleskem a pořadatel pohárem a meadilemi. Adam Beneš byl navíc vyhlášen jedním z nejlepších hráčů turnaje ... 

Jak shrnout tak úspěšný víkend ? Úspěšný, ale už je za námi. Kluci si mohli potvrdit, že to, k čemu je vedeme, co po nich chceme, je může, pokud to plní, přivést k úspěchu. Zlatá nebo stříbrná medaile na krku je toho nakonec nejlepším důkazem ... Ale teď už nás čeká další práce, další výzvy ..