"Miniliga" .. 4.9. část první

01.09.2016 11:32

V neděli zahájíme naše působení v nové soutěži týmů U9, v Minilize .. V prvním dějství zavítáme na pražskou Julisku, kde (bohužel, nejspíš na "umělce") odehrajeme naše dvojutkání s týmy pořádající Dukly, Hradce Králové a Slovanu Liberec. Turnaj začíná v 9 hodin a konec je plánován přibližně na poledne.

Další část Miniligy nás čeká již za týden, 11.9. v Jablonci (FK Jablonec, Bohemians 1905 a Slovan Liberec), další turnaj pořádáme 28.9. my (FK Jablonec, Hradec Králové, Bohemians 1905), 2.10. vyrazíme do Mladé Boleslavi (FK Mladá Boleslav, Dukla, Bohemians 1905) a psolední díl se odehraje 30.10. v Hradci Králové (FK Hradec Králové, Dukla, Slovan Liberec).

Utkání turnaje se hrají systémem 4+1, vždy na dvou hřištích. Za nás tak nastoupí "červení" a bílý", jejich výsledky se posléze sčítají. Tabulka se nevede, eviduje se pouze počet nastřílených branek. Každý z týmů pořádá minimálně jeden turnaj a postupně se minimálně jednou utká se všemi soupeři. 

"Miniliga" je novým, začnajícím, ale určitě zajímavým projektem, který nám přináší častou, ale hlavně kvalitní konfrontaci s dalšími celky.