Miniliga ... Teplice a České Budějovice ... více než sto nastřílených gólů !!!

22.05.2017 06:31

Máme za sebou další dva turnaje Miniligy .. 

V Teplicích jsme odehráli super zápasy proti oběma týmům domácích, poměřili jsme síly s kluky z Ústí nad Labem, po nějakém čase se znovu utkali i se "lvy" z Berouna a nebo s celkem z Roudnice nad Labem. Turnaj se povedl, jeden z našich týmů dokázal svoji herní dominanci vyjádřit i vysokým počtem nastřílených branek, druhá parta se snažila, makala, hrála, ale chvílemi to vypadalo, že hrajeme spíš na "břevínka". Těch nakonec jeden z našich týmů nastřelil 14. Naštěstí .., branek padlo do soupeřových sítí mnohem víc ... Dobrá práce !!

Včerejší turnaj na českobudějovickém Složišti svedl dohromady naše svěřence, domácí Dynamo, pražskou Duklu a Bohemians 1905 spolu s celkem Benešova. Opět se ukázalo, jak krásnou podívanou dokáží divákům přinést devítiletí kluci. Nasazení, fotbalovost, kličky, střely, góly, kombinace .. paráda. Utkání s Dynamem, Duklou nebo s Bohemkou, to byl pamlsek. Malinko nás trápí chvilkové výpadky koncentrace, ale to je pořád ještě omluvitelné. Důležité je, že si to kluci uvědomují a jsou schopni s tím pracovat. 

Ve dvou turnajích jsme nastříleli více než 100 branek, některé z nich opravdu výstavní, kluci si měli opět možnost poměřit síly s kvalitními soupeři, Miniliga tak plní svůj účel ..