"Minirepublika" nás zavede do všech koutů republiky

02.09.2016 06:27

Druhým rokem se budeme účastnit "Minirepubliky", soutěže hrané napříč (nejen) celou Českou republikou. Díky výkonům a předváděné hře se kluci pro letošní rok představí v elitní skupině 7 týmů, které spolu celkem šestkrát za sezonu změří síly. 3 turnaje se odehrají na podzim (17.9., 8.10. a 29.10., Plzeň) a tři na jaře (termíny zatím neznáme).

V soutěži hrané systémem "5+1", na jednom hřišti, se budeme utkávat s celky pražské Slávie, Sparty Brno, českobudějovického SKP, MFK Vítkovice a se slovenskými soupeři, Slovanem Bratislava a MŠK Žilina. 

Během podzimu se turnaje odehrají v Čechách a na Moravě, 29.10. jej budeme pořádat my. Na jaře pak vyrazíme na Slovensko.

Čekají nás zajímavé fotbalové výlety .., některou z cest si asi zpestříme i jízdou vlakem, ale hlavně potřebná a skvělá konfrontace !!!

17.9. - Ostrava

První turnaj Minirepubiky nás zavede do Ostravy, kde první turnaj této sezony pořádá klub MFK Vítkovice. Výkop úvodních utkání je plánován na 12 hodinu a ve čtyřech 30-timinutových zápasech se postupně utkáme právě s celkem domácích MFK Vítkovice, ŠK Slovan Bratislava, SKP České Budějovice a závěrečný souboj s AS Trenčín, který pro tento turnaj nahradil pražskou Slávii. Končit budeme cca. v 15:30. 
 

8.10. - Praha

 

29.10. - Plzeň