Minirepublika v Brně .. turnaj odehraný jak má být

23.04.2017 10:39

Sobotní klání v rámci Minirepubliky pro "08" svedlo sedmičku týmů do příjemného tréninkového centra brněnské Sparty. Pro mladé viktoriány byly všechny čtyři zápasy velkým přínosem. Odehráli je proti kvalitním, fotbalovým soupeřům, pomyslnou třešničkou na dortu potom bylo to, že polovina z nich byla proti zahraničním soupeřům. 

Ve všech utkáních byli kluci aktivní, snažili se o přechod soupeřů v situacích "1-1", často akce zakončovali. Opět jsme si vypracovali celou řadu střeleckých, brankových příležitostí, bylo vidět, že kluci se snaží zakončovat do správných prostorů branky, ale občas jsme z brankářů hostí (pozdrav do Trenčína .. :-) .., ale jejich golman byl opravdu kvalitní) dělali zbytečně hvězdu. Ukázalo se, že účelový, silový fotbal ze strany soupeře nám ještě dělá problémy, ale i s tím si časem, se ziskem potřebných zkušeností, poradíme.

Minirepublika je další z akcí, které nám pomáhají kluky posouvat, přináší nám tolik potřebnou, kvalitní konfrontaci. V květnu nás čeká další, tentokrát v Českých Budějovicích.