Nedělní fotbalová porce ve Zbůchu...

27.09.2015 23:14

Ano, tohle byla dobře odvedená práce! V neděli dopoledne jsme se sešli na hřišti TJ Baník Zbůch, kde jsme přivítali od 10 hod. klokany z Bohemky. Skvělě upravený pažit hostil dvě výborné bitvy na dvou hřištích současně. Obě bez výjimky snesly přísné fotbalové měřítko. Viděli jsme spousty kliček, přihrávek a parádních akcí zakončených krásnými góly! A že jich padlo... Výsledek? Není důležitý. Nikdo se ho ani nedopočítal, protože jsme si chtěli vyzkoušet test s dobře hrajícím fotbalovým a stejně starým soupeřem z Prahy. A ten dopadl na výbornou! Budu se opět opakovat, protože malou kaňkou na nedělním utkání je neustálé nedodržování svých pozic! Na tom ale zapracujeme, potrénujeme a časem to úplně odstraníme.
Takže na závěr... Dobrá práce pánové, ALE! Na stejném hřišti již za 14 dní přivítáme dalšího pražského soupeře. Bude jím FK Dukla Praha. Další fotbalový soupeř hrající podobným stylem jako my. Škoda, že takové zápasy nemůžeme hrát každý týden!

Nesmím zapomenout ani na skvělou fanouškovskou podporu, takže díky tradičně i Vám rodičové za neustálé a pořádně hlasité fandění! A ještě jedno díky také paní Vágnerové, která napekla jako první do soutěže "zlatá bábovka" skvělý mrkvový koláč! Kluci nenechali ani drobek, všichni v kabině i my trenéři, ale i zástupce z řad rodičů, kterým byl nejmenovaný pán malého "Škorpíka", tedy hodnotíme hodně vysokými známkami! Už se těšíme na "Mnirepubliku" v Písku a další Váš výtvor!

Zde malá foto-ochutnávka :-)