Slavia, bruslení, Teplice aneb co vše lze v jednom týdnu stihnout

29.02.2016 21:38

V úterý večer jsme místo do tělocvičny 33.ZŠ zavítali do Zbuzan u Prahy. Důvodem naší cesty bylo pozvání sešívaných, tedy pražské Slavie, k přípravnému utkání, které jsme rádi akceptovali. Proti silnému soupeři jsme odehráli dobré utkání, ve kterém nám chybělo více rozvahy. Naše hra byla ztížena kvalitním napadáním hráčů soupeře na které jsme těžko hledali recept, přesto bylo k vidění několik gólů.

Zatímco úterý bylo fotbalové, v pátek dostal přednost úplně jiný sport. V podvečer jsme obuli místo kopaček brusle a vyjeli na led Kooperativy Arény. Zpestření to bylo jak pro malé, tak velké. Věříme, že se tato akce všem zúčastněným velmi líbila, a když se nám to podaří, rádi bychom ji v průběhu jara ještě jednou zopakovali.

Nedělní dvouturnaj v Teplicích byl zvláštní v tom, že se zde nehrálo na vítězství ,ale na počet vstřelených branek. Jako bychom měli po pátečním bruslení ještě těžké nohy, neboť v dopoledním turnaji jsme dali pouze dva góly ve čtyřech zápasech, což je na naše poměry dost málo. Nejen góly, ale ani hra samotná nebyla podle našeho gusta. Odpoledne jsme si ovšem spravili chuť. Mnohem lepší herní projev a o dvanáct branek více, to vše nakonec vedlo k relativní spokojenosti.