Soustředění .. co nás čeká a nemine ?

25.03.2017 08:37

Ve středu se sejdeme v areálu ve Chvojkovském mlýně, abychom tam, společně s kluky z U8, strávili 4 parádní dny. Čeká nás totiž tradiční soustředění. Na co se tedy kluci mohou těšit ?

Ve středu nás čekají dva tréniky, jeden na hřišti s umělou trávou v Žihli a jeden na víceúčelovém hřišti v areálu ve Chvojkovském mlýně. Ve čtvrtek a v pátek kluci absolvují společnou rozcvičku, dopolední a odpolední trénink v Žihli a opět závěrečnou tečku v areálu. V sobotu proběhne společná rozcvička, trénink v Žihli a po obědě se rozjedeme domů. Plánujeme i utkání s výběrem kluků ze starších přípravek části okresu Plzeň-sever, který by nám měl program zpestřit.

Ke sportovnímu programu neodmyslitelně patří i odpočinek. Kluci budou mít dostatek času a prostoru k aktivní regeneraci, budeme cvičit, protahovat se, bavit se .. čeká nás prostě soustředění se vším všudy.

Co sebou ? Nic zvláštního, většina kluků již soustředění absolvovala, takže nejde o žádnou novinku. Civilní (klubové) oblečení, minimálně dvoje tréninkové věci (čepice, přeci je ještě není úplně teplo !!!), včetně kopaček, sálovek (nebo běžeckých bot, turfů), dále pyžamo, věci na osobní hygienu, přezuvky, plyšáka, knížku, deníček, pastelky, tužku. Prosíme, opět nedávejte klukům mobily, tablety, nebudou je potřebovat !! Není nutno je vybavovat ani pitím, ovocem nebo sladkostmi, o všechno bude postaráno, děkujeme.

Léky a povolené podpůrné prostředky, včetně kopií kartiček pojištěnců si od vás vybereme až kluky přivezete.

My se těšíme a vy, kluci ?