Soustředění, den druhý ...

27.08.2015 22:11

Dlouhý den .., těžký den .. Kluci dnes absolvovali dlouhý trénink, fyzické testy a přáteláček s plzeňským "eskáčkem" .. Stačili jsme to proložit plaveckou půhodinkou v bazénu a několika malými hrami v areálu .. 

Ranní trénink, zaměřený opět na individuální dovednosti našich svěřenců, byl dnes hned dvouhodinový .. a měl "drajv", jak prohlásil trenér Karel. Dobrá práce. Po obědě nás čekaly fyzické testy .. Člunkový běh, lehy-sedy, běh na 50 metrů, měřený předklon, skok daleký z místa a nakonec "kráva", beep-test, tedy vytrvalostní člunkový běh nám ukázal kluky v zajímavých souvilsotech, v neobvyklých souvislostech ... Výsledky ? Určitě zajímavé, někdy nečekané, rychle je zpracujeme a na informační schůzce na začátku září vám je předáme. 

Odpoledne za námi přijeli kluci z plzeňského "eskáčka". Hráli jsme 4x 25 minut a zápas to byl určitě přínosný. Kluci si sáhli na dno, makali ... ani herní projev nebyl špatný. Určitě je pro nás tento soupeř zajímavých měřítkem, hrát s ním budeme častěji a uvidíme, jak se náš tým posouvá, vyvíjí .. 

Teď už kluci spí, usínali s palci v dlaních, jak moc fandili na dálku našemu "áčku" ... a zítra ? Tři tréninky .., další makačka ..Ale kluci fungují, makají, jsme spokojení .. 

Zítra nashle ..