Soustředění je za námi ..

29.08.2015 16:15

Tak .. a soustředění ve Chvojkovském mlýně je minulostí .. Včera večer jsme se nedokázali připojit na síť, tudíž jsme vás nemohli informovat o aktuálním dění. Teď už asi všechno víte, přímo od aktérů samotných, dovolte nám tedy jen malinko připomenout, co se v areálu odehrávalo.

Ranní trénink byl opět zaměřený na rozvoj individuálních dovedností hráčů, byl plný kliček, přihrávek, střel, gólů a to se, alespoň myslíme, projevilo v odpoledním turnaji, ke kterému vyrazili týmy Arsenalu, Barcy, Bayernu nebo Juventusu. Ve 12 utkáních padlo více než 60 branek, nejvíce jich nastříleli kluci z chatky "Arsenal", doplnění o "Stjuarta".Turnaj nám ukázal, že v některých z našich borců dříme velice zajímavý potenciál, i pod vlivem únavy jsou kluci schopni předvést vynikají "kousky" ..

Večer nás pak čekalo posezení u ohně, spojené s opékáním buřtíků a apk už šli kluci na kutě, unavení, ale spokojení ..

A dnes ? Ranní dvouhodinový trénink nás opět provedl celou zásobárnou fotbalových dovedností, kluci šlapali, mezi trenéry vládla spokojenost. Pak už následovala poslední série "Johnyho Holendy" a  "Vokurka". Kdo bude celý týden v Luční snadno k rozeznání, díky slušivému rozlišováčku, uvidíte již v úterý ..

Jak soustředění shrnout ? Měli jsme možnost kluky poznat v jiných, ne běžných podmínkách, než na tréninku v Luční, nebo v utkáních, dostali jsme se k nim zase o trochu blíž, myslím, že i oni k nám .. a to je nejdůležitější .. Co se výsledků testů týče, co možná nejrychleji je zpracujeme a s výsledky vás seznámíme.

Už teď plánujeme jarní soustředění, ve Chvojkovském mlýně máme zabukovaný termín 30.3. - 2.4.2016.