Soustředění se povedlo

01.04.2017 16:30

Chvilku po tom, co odjel z areálu poslední z kluků, unavený, ale spokojený, stejně jako snad všichni, jsme mohli začít lehce bilancovat. 

Oba dva týmy, jak U8, tak U9, odvedly opravdový kus práce, tréninky byly náročné, ale určitě zábavné, přínosné, kluci mělo spoustu času ve hře, na velmi dobře připraveném hřišti měli možnost se zlepšovat ve všech individuálních dovednostech, ve střelbě, zkrátka ve všem, co k fotbalu v jejich věku patří. 

Mimo hřiště byl dostatek času na zábavu, na odpočinek, na poznávání se s kluky z nižšího ročníku, navazovat nová přátelství.Soutěž týmů, které si kluci vytvořili, tentokrát nazvaný Copa América (nejen fotbalové turnaje, ale třeba i kvízy) nakonec vyhrála "Brazílie", ale týmy Argentiny, Peru a Paraguaye jí zdatně sekundovali. 

"Modročervená" U9 odehrála i přátelský zápas s výběrem přípravek okresu Plzeň-sever. Zajímavý, náročný zápas nám opět ukázal, že i proti výrazně fyzicky vyspělějším klukům se dokážeme fotbalovostí prosadit. Zajímavá konfrontace .. jen ta koncovka ...

V individuálních soutěžích zazářili Hrdla, Slávek a Novas, který ukázal, že je nejen fotbalista, ale i opravdový kamarád.

Soustředění se povedlo, myslíme, že jsme si ho všichni užili a kluci si odvezli spoustu zážitků, na které budou dlouho vzpomínat ... počasí nám přálo, jídlo chutnalo .. prostě paráda ... 

 

".. jo a trenére ... uklízet !!! ..." .. :-) ..