Srpen .., co nás čeká ?

07.05.2015 13:11

Do začátku nové sezóny a tím i našeho společného dvouletého soužití je sice ještě poměrně dost času, ale již nyní připravujeme pro kluky program. Co nás tedy v srpnu, rámcově, čeká ?

Poprvé se sejdeme v úterý, 4. srpna, v Luční ulici. Trénink začíná v 17:30, na hřišti, znamená to tedy, že v šatně bychom měli být dostatečně včas, abychom se na trénink mohli připravit. První tréninky se zaměříme víceméně na opakování již získaných dovedností a na hru, abychom kluky co možná nejvíce poznali. Postupem času se začneme zaměřovat na další, specifické body přípravy.

Ve druhé polovině srpna budeme mít nabitější program, hned 22.8. odehrajeme turnaj v Hradci Králové, kam pojedeme se dvěma týmy, tzn. víceméně s kompletním kádrem. Doposud potvrdili svoji účast celky FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav, SK Slavia Praha, Sigma Olomouc, Vysočina Jihlava, půjde tedy o velice zajímavou a určitě přínosnou konfrontaci.

V dalším týdnu nás čeká soustředění v areálu ve Chvojkovském mlýně (26.-29.8.) a hned v neděli, 30.8. odehrajeme turnaj v Berouně. Zde budeme moct poměřit síly například s celkem Teplic, SK Kladno, Český Lev-Union Beroun, 1.FK Příbram, AC Sparta Praha a dalšími.

A to už bude závěr prázdnin a našeho prvního společného měsíce ...