Startují evropské "Top-ligy"

12.08.2016 05:44

Naše domácí nejvyšší fotbalová soutěž už má za sebou dvě odehraná kola, Viktorka dnes odehraje v Příbrami už třetí utkání, ale evropské "Top-ligy" se na svůj start teprve chystají. 

Jako první vstoupí do bojů v novém ročníku o tomto víkendu v Anglii. Premier League startuje o tomto víkendu a hned v prvním kole na sebe narazí Liverpool a londýnský Arsenal. Hvězdami nabitá soutěž pak v každém kole přinese nějaký zajímavý zápas, příznivci "ostrovního" fotbalu se mají na co těšit.

O týden později, 21. srpna, zahájí boje španělská LaLiga. nejsledovanější utkání celé soutěže, El Clasico, je na programu ve 14. kole, na začátku prosince, ale i zde přinese každé kolo celou řadu zajímavých a atraktivních soubojů.

27. srpna odstartuje své boje o titul také německá Bundesliga. I zde jsou očekávání odborníků, ale i široké fotbalové veřejnosti vysoká .. 

Co nová sezóna v evropských ligách přinese ? Objeví se nová kometa, jakou byl v loňském roce v Anglii Leicester ? Nebo evropští giganti nepřipustí žádné překvapení ? Uvidíme ... Každý víkend nám, v každém případě, přinese zajímavou a napínavou fotbalovou podívanou ..