Statistika nuda je ... aneb Trocha čísel na závěr

19.06.2017 07:10

.. a je to .. v úterý se za kluky naposledy zavřou dveře kabiny s označením "U9" a skončí další rok fotbalového života. Nejen jim ale i nám, trenérům. Rok náročný, chvílemi "divoký", ale krásný .., ať si myslí a říká kdo chce co chce .. Končíme tuto kapitolu s pocitem dobře odvedené práce, kluci odvedli pořádný kus dřiny, udělali výrazný posun ve všech směrech. Samozřejmě, někdo větší, někdo menší, ale to je v jejich věku naprosto normální. Naším úkolem nebylo a nikdy nebude z osmi-, devítiletých kluků dělat hotové fotbalisty, ale na fotbal si s nimi hrát, připravovat je na to, co by je v budoucnu mohlo čekat, provázet, zapálit v nich jiskřičku (v někom možná už i ohýnek) lásky k našemu krásnému sportu .. A věřím, že to se nám povedlo. 

Dovolte mi na závěr pár čísel, souvisejících s touto sezonou .. , možná budou pro někoho zajímavá .. 

Od 2. srpna jsme absolvovali 126 tréninkových jednotek s průměrnou účastí 76% hráčů. Nejvyšší účast, 91% (115 tréninků) má .... "a volejte Slávaaaaaa"... Míra Porazil, těsně za ním se drží "Hrdla", "Vagi", "Haci" a další. Za sezonu jsme odehráli 50 mistrovských a přátelských utkání a zavítali na celkem 44 akcí a turnajů z nichž každý z kluků, vyjma dlouhodobě zraněných, nebo do týmu později příchozích, odehrál minimálně 25 v případě utkání, respektivě 20, pokud mluvíme o turnajích. A to už je pořádná porce fotbalu.

V celkovém součtu, včetně cestování, to dělá přibližně 740 hodin (více jak 30 dní, měsíc fotbalu v kuse .. :-) ..), bez příprav a organizačních záležitostí. Slušné číslo.

Počítadlo našeho webu se, k dnešnímu dni, zastavilo na čísle 93.323 unikátních návštěv, celkem byly stránky otevřeny 226.522 krát. Snad se tedy dá předpokládat, že informace a zajímavosti, které jsme uváděli, vám přinášeli potřebné informace, ale i zábavu. 

A co říci na závěr ? Sluší se poděkovat ... klukům, za jejich přístup, protože nás práce s nimi bavila... Rodičům, protože bez nich by kluci "svůj fotbal" hrát nemohli ... A vůbec všem, kteří se okolo týmu pohybovali a pomáhali nám. V neposlední řadě bych chtěl, svým jménem, poděkovat všem kolegům trenérům. 

Mějte se krásně .. a někdy, na fotbale, nashledanou ...