Takhle si na fotbalu pochutnávat nebudeme ...

30.09.2015 06:09

Včerejší "trénink" se nám, společně, tak nějak nepovedl ... Místo zábavy s míčem a smíchu okolo fotbalu totiž naše společná 90-timinutovka vypadala spíše jako krocení tlupy mravenečků, kteří si chtějí běhat, kde se jim zamane .. a to není dobře !!!

Když už nezabrala první, mírnější domluva, museli jsme přibližně v polovině jednotky sáhnout i kdomluvě důraznější. Ta už se setkala s určitou odezvou a druhá část tréninku už trošičku vypadala. Ale to je málo, takhle si na fotbálku pochutnávat nebudeme ...

Věříme, že se podobná situace nebude opakovat, že si kluci naše slova, zvlášť, ta která padla na samém závěru, v kabině, vezmou k srdci a že další trénink už bude vypadat tak, jak má. Máme možnosti, jak podobné situace řešit, ale zatím se jim bráníme. A nejde o kotouly a "lachtany". Může se stát, že některý z kluků stráví trénink mimo hřiště, bez míče, nebo dokonce v šatně ... Takový "zlobič" se pak s fotbalem může na týden rozloučit. A pokud by se ani takové varování nesetkalo s přiznivou reakcí ... řešili bychom to dalšími kroky.

Věřte, že takováto reakce, po ochladnutí nejsilnějších emocí, je adekvátní tomu, co se včera na hřišti odehrávalo. Tenhle trénink si pod označením "super" určitě nezařadíme ..