Těšíme se na spolupráci ..

09.06.2015 11:26

Včerejší schůzku můžeme považovat za start nové etapy, zahájení spolupráce, za začátek období, kdy budeme společně, my trenéři, stejně jako vy, rodiče, formovat osobnost našich svěřenců, vašich dětí ..

Budeme se snažit naplno využít "zlatého období motoriky", kterým kluci právě procházejí a naplno rozvíjet jejich potenciál, jejich touhu po míči, chuť do hry, pěstovat v nich lásku ke sportu, k fotbalu ..

Nároky, které jsou a budou na ně kladené, se budou postupně zvyšovat, souběžně s tím, jak se budeme učit, jak se budeme zdokonalovat, jak se budeme v našem společném snažení posouvat.

Čeká nás spousta práce, hodiny a dny společně stráveného času, hodně dřiny, potu, možná i slz, ale hlavně zábavy, úsměvů, kliček a gólů .., prostě "našeho Fotbalu" ...

Už se moc těšíme