Trénovali jsme ve Škodalandu...

26.09.2015 14:38

V pátek jsme náš tréninkový domov v Luční ulici, na chvíli vyměnili za krásný multifunkční areál u Borské přehrady v Liticích. Kluci si zkusili netradiční trénink v prostředí, keré nám možná bylo neznámé, ale určitě se do budoucna rádi vrátíme! Kdo z rodičů nelenil, vzal si s sebou in-line brusle a z asfaltového oválu, kde se projížděla prvně ve Škodalandu např. i Martina Sáblíková, svým ratolestem zamával a udělal něco pro svoje tělo...
Kluky jsme rozdělili do třech týmů, první tým měl atletický trénink s Pavlem Kleisnerem, druhý pak protahovací cviky s paní Populovou, které tímto děkujeme a třetí tým si zahrál na zajíce, ježky a taky jsme zkusili žabičky u břehu přehrady. První, druhá.... sakra mě to nejde! Já nenašel placatej kámen! Taková slova lítaly místo žabiček u břehu...Klukům to ale navadilo. Vyzkoušeli jsme si reflex, rychlé myšlení a rozhodování, zkrátka netradiční trénink přinesl své ovoce a my bychom v tom chtěli alespoň jednou za měsíc pokračovat. Pochopitelně ve spolupráci s Vámi, s rodiči! 

Teď už se ale těšíme zase na fotbal! Zítra tj. v neděli nás čeká těžká zkouška v podobě přátelského utkání s Bohemians 1905 na hřišti ve Zbůchu!