Turnaj v Rokycanech...

15.12.2015 17:06

Sobotní den v Rokycanské sportovní hale patřil pouze fotbalu. Od brzkého rána se zde bojovalo o body do tabulky turnaje, který pořádali rokycanští Kohouti. Zatímco dopoledne měřili své síly kluci z U-7, nás čekala odpolední fáze turnaje.

Do turnaje jsme vstoupili, ne moc jistým výkonem, ale postupně jsme se rozehrávali. Velmi dobré zápasy byly proti Kohoutům 2007 a 2008, ani o pár kil starší soupeř z Přeštic nás fotbalově tolik nepředčil a zápas s Viktorií Žižkov byl závěrem, který nenechal klidným jednoho fanouška.

Kluci předvedli celkem slušný výkon, ovšem kliček bychom čekali trošku víc. Občas jsme místo jednoduchého řešení vymýšleli složitosti, kvůli kterým jsme pak ztráceli míč. Na druhé straně jsme se místo kličky snažili soupeře přetlačit silou, což se také příliš neosvědčilo.