V neděli na Spartu....

30.10.2015 02:23

Stejně jako naše "Áčko" tak i nás čeká v neděli ráno Sparta. Výkop je stanovený na 09:30 hod. hrát se bude v tréninkovém centru ACSP na Strahově. Prosíme o pečlivou kontrolu tašek a jejich obsahu, aby každý z kluků měl řádné vybavení na venkovní zápas, chrániče, čepice, funkční prádlo atd. Už nyní můžeme prozradit, že do hlavního města budeme v zimě jezdit poměrně často na turnaje, ale i na další přáteláčky... Opět Sparta v hale na UMT, dále Dukla nebo Bohemians. Kdybychom mohli, hráli bychom s těmito soupeři klidně každý víkend, protože přesně takové zápasy nás posouvají dál a dál !! Těšíme se na fotbal, spoustu branek, kliček ... možná i nějaké té bábovky se dočkáme. Samozřejmě ne na hřšti, ale v naší kabině, po utkání.A taky na tři bodíky odpoledne, ze zápasu našeho áčka proti stejnému soupeři, který čeká nás. Apropos, jelikož se jedná o utkání podzimu a mezi fanoušky byl, je a bude obrovský zájem, doufejme, že jste i vy vybaveni vstupenkami na toto utkání. Naše mládežnické kategorie nemají tentokrát ani jednu vstupenku pro rodiče, resp. jen pro hráče a rodiče kluků z naší U10, kteří jdou na toto utkání zavádět.