V pátek přátelák, v sobotu turnaj..

13.04.2016 00:35

Minulý týden pátek jsme si místo klasického tréninku. Zpestřili náš program přípravným zápasem proti týmu TJ Jiskra Domažlice. Ve dvojutkání jsme byli dominantnějším týmem, který měl převahu v držení míče a po vypracovaných akcích jsme se dokázali prosazovat i v zakončení. Naši ofenzivní snahu  jsme okořenili několika parádními a hlavně vydařenými a správně použitými kličkami. Jen tak dále..

Děkujeme soupeři z Chodksa, žek nám vážil cestu a budeme se těšit na další zápasy zase někdy v budoucnu.

Sobotní turnaj v Trubíně nedaleko Berouna měl být původně přátelským dvojutkáním mezi týmy Berouna, Bohemians Praha a tím naším. Nakonec se díky velkému zájmu ostatním týmu ( Slavia Praha, Benešov, Dukla Praha) vyklubal poměrně zajímavý turnaj, ve  kterém se o nic nehrálo. Tedy o nic. Hrálo se jako vždy o hodně. Vždyť kdo by chtěl prohrávat. Navíc se Slavií, Duklou nebo "Bohemkou". Věřte, že z našeho týmu nikdo! Přesto se celý turnaj odehrál ve velmi přátelské atmosféře, kterou se snažilo narušit jen chladné počasí. A kdo nakonec vyhrál?? No přece FOTBAL!