V Rokycanech se nám dařilo..

11.01.2016 18:04

V sobotu jsme v Rokycanech odehráli druhou část turnaje, který pořádali FK Kohouti. Bohužel v první části hrané před Vánoci se nám jen těsně nepodařilo proklouznout , a tak na nás zbyla jen skupina o 8. až 14. místo.

I přesto, že toto byla pro kluky první akce po dlouhém tréninkovém klidu, ukázali, že přes Vánoce fotbal hrát nezapomněli, a že by jim více slušela vyšší skupina. Důkazem toho bylo skóre po třech zápasech 25:1!! Nutno podotknout, bylo to proti klukům, kteří byli většinou o rok mladší.

Ve čtvrtém zápase se náš brankostroj zadrhl. Kohouti 2008 nás prověřili jako do té doby nikdo. Výsledkem byla pouze remíza.

Následně jsme se posilnili, abychom se v plné síle utkali v bratrovražedném souboji s o rok mladšími Viktoriány. Kluci z U-7 nám vůbec nic nedarovali a my nastoupili s tím, že je přehrajem s prstem v nose. Po třech odehraných minutách jsme prohrávali 2:0. Inkasované góly nás probudili a poté jsme ukázali, že jsme o kousek dál. Ale nebylo to vůbec jednoduché.

V posledním zápase jsme poměřili síly s týmem z Drozdova. V utkání, které se hrálo ve velkém tempu, se stejně jako hra přelévalo z jedné strany na druhou i skóre. V poslední minutě za nerozhodného stavu vytáhl náš brankář (v tomto utkání Stuart) dva skvělé zákroky. Nejprve reflexivním zákrokem pravou nohou zakročil proti střele samostatně unikajíciho hráče a následně si poradil i s další těžkou střelou.

Celkově skončil náš tým na 9. místě, což není úplně nejlepší výsledek, ale herně jsme určitě nepropadli..