Víkend za námi....

26.10.2015 07:18

O víkendu část našeho týmu reprezentovala naše barvy na posledním turnaji v roce zvaném "Minirepublika"  a v neděli pak všichni hráli proti Dukle Praha. Nejdříve se podíváme, jak to vypadalo v Českých Budějovicích....
Herně ani výsledkově jsme nezačali úplně nejlépe. První zápas se zahraničním celkem nám nevyšel hlavně výsledkově než herně. Druhý zápas proti Vimperku jsme nezvládli ani z jednoho hlediska. Hru nám komplikoval náročný terén, který naší kombinaci vůbec nenahrával a také branky o rozměrech 2x3m. Po částečném navyknutí na povrch hřiště jsme se začali více prosazovat individuálně a hlavně gólově. Celkem pět náročných utkání nás opět posunulo o kousek dál. Umístění ani výsledky stále nejsou tím na co se chceme zaměřovat. Důležité je, že kluci dokázali, že si s míčem umí poradit i na těžkém povrchu a že věci, které pilujeme na tréninku dokáží přenést do zápasu.

 

Co se týče nedělního přáteláčku s pražskou Duklou, chvíli nám trvalo než jsme přeřadili na vyšší rychlostní stupeň, ale postupem času se naše hra vyrovnávala, dodržovali jsme pokyny trenérů a hlavně jsme zjistili, že když děláme vše v rychlosti, tak fotbal hrát umíme! Parádní kličky, herní situace 1v1 a hodně branek je skvělou vizitkou našeho klubu. Přesně tak chceme hrát a přesně tak se chceme prezentovat v mládežnických kategoriích FCVP.
S Duklou jsme domluveni, že v zimě dorazíme i my do Prahy, do nafukovací haly s umělým povrchem, protože jedině takovéto zápasy nás posouvají dál a dál...
Klukům tak před nedělním obědem zřejmě pořádně vyhládlo, protože věnečky, které napekla paní Populová v soutěži o "Zlatou bábovku" byly pryč než řeknete švec a pěkně se po nich zaprášilo :-)

Opět posíláme malou foto-ochutnávku a přejem dobrou chuť !