ZHL Budějovice...

24.11.2015 00:52

Do úvodního zápase Zimní halové ligy jsme vlítli jako velká voda. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině, ale gól ne a ne přijít. První poločas skončil útlých 1:0 a to i díky skvělým výkonům brankářů na obou stranách. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejné hře jako v tom prvním a přišli i góly. A že jich nebylo málo! Celkem 10 a 11. bohužel po vyvedení z autu, jenž bohužel platit nemohl. Ve druhém vystoupení se nám bohužel tolik nevedlo. Sice jsme dali rychle první gól, ale to bylo na dlouho vše. Důrazný a velmi namotivovaný soupeř nám uštědřil K.O. ze ke kterého jsme se těžko zvedali. Až na konci zápasu jsme se dokázali zas vrátit do hry, ale to už bylo pozdě. Ve třetím utkání jsme se vrátili opět k naší hře a soupeře, který praktikoval velmi jednoduchou hru jsme herně přehráli. Sice ne výsledkově, ale to zatím zas tolik nevadí. Celkově toto představení, za trenéry, hodnotíme velmi kladně. Kluci si vyzkoušeli zase trošku jinou hru proti o rok starším a fyzicky(hlavně silově) vyspělejším soupeřům, což se jim určitě neztratí. Na druhou stranu nám to ukázalo, že máme ještě spoustu práce před sebou. Pokud budeme v tréninku pilně a tvrdě pracovat na jaře si s těmito soupeři poradíme mnohem lépe.